Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Всичко за Star Wars Force Unleashed

- - - - - force star unleashed wars Всичко

• Влезте в профила си за да пишете
34 отговора на тази тема

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Лукас ще ни зарадва Ноември със нова игра разбира се не и за PC до колкото се очаква *:-(

Единственото нещо което се знае около играта е че ще излезе Ноември тази година лошото е ще ще я има за платформите Playstation 2 , PSP , Nintendo DS. Но не и за PC *историята ще се развива между епизодите Revenge Of The Sith и New Hope.
?грата започваШ като *Darth Vader's "Secret Apprentice" което малко ме учуди но след време ще намеря повече информация за това за сега толкова

Ето Сайтовете: *
http://www.starwars....ws20070214.html
http://www.lucasarts...forceunleashed/

Едит от Jedi_Vader:
Тема за TFU Ultimate Sith Edition

Този пост е редактиран от Jedi_Vader: 19 юни 2010 - 17:10

Jedi_Knight_AAK

Jedi_Knight_AAK

Рицар Джедай на Република

• Ветерани
  • 1019 Мнения:
Сагата продължава този ноември!
Ученикът на Вейдър ще ни разкрие нови легенди от Вселената на МВ.

Публикувано изображение Публикувано изображение

Обширната история, създадена под зоркото наблюдение на Лукас, ни отвежда в малко познатата ни ера между епизоди 3 и 4. ?грачът ще стане свидетел на злите действия, довели до унищожаването на джедайте, ще срещне препрятствия и проблеми, които могат да променят из основи цялата Вселена.

Както подсказва името, играта ще покаже пълните възможности за използване на Силата с помощта на нови технологии, приложени за първи път в създаването й: Digital Molecular Matter (DMM), от Pixelux Entertainment, и euphoria от NaturalMotion Ltd.
Благодарение на новото поколение конзоли, ще имаме възможност за първи път да съпреживеем случващото се толкова реалистично (големи обещания, наистина...) Всичко ще изглежда като в реалния свят - дървото ще се чупи и пръщи като дърво, стоманата ще изглежда дори на външен вид хладна и твърда, стъклото също ще има с какви ефекти да ни впечатли (брей, искам да видя това).

Чрез съдействието на Lucas Licensing LucasArts съвсем скоро ще ни предложат огромна нова колекция от играчки, екшън фигурки, лего и ккаво ли още не, посветени на Star Wars: The Force Unleashed. Нова поредица и комикси се очаква по темата, естествено дело на Dark Horse, Del Rey и Palace Press.

Благодарение на Hyperspace всяка седмица ще имаме нова информация за последните детайли около играта, артове, интервюта, скрийншотове и каквото още се сетите - всичко.

Ето и обширното превю на играта от уукипедията:
:arrow: http://starwars.wiki...nleashed_(game)

? няколко снимчици директно от starwars.com:
:arrow: http://www.starwars....cview/img/1.jpg
:arrow: http://www.starwars....cview/img/3.jpg
:arrow: http://www.starwars....cview/img/4.jpg
:arrow: http://www.starwars....cview/img/5.jpg

Този пост е редактиран от KOBRA: 23 април 2010 - 12:44

May The Force Be With You!

SWTOR: Twitch.TV  &  YouTube

Young_Jedi

Young_Jedi

Saviour of the Universe

• Администратори
  • 1374 Мнения:
Уви, в близко бъдеще май няма никакви ицгледи да имам възможност да играя подобни чудесии  :(
Публикувано изображение

Jedi_Dadi

Jedi_Dadi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 394 Мнения:
Аргх, това ще го има за PS 2 ?!?!? Йеззззз, ще мога да го играя (кхъм, някой ден, кхъм-кхъм). Ураааа \m/__(>o<)__\m/ IMHO това ще е аЦката игра. Всичко, което JA и RotS не са били! ?ли не? Последната хубава игра на LA мисля, че беше първия KotOR (може и втория), тъй че не е много сигурно колко добра ще е. Но надеждата умира последна :) Бтв, прави ли ви впечатление, че това ще излиза за PS2 и XBox 360, както и за PS3? Старият Плейстейшън има техническите характеристики на НекстГен конзолите или ще има собствена версия? :Р

blood_dodo

blood_dodo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 225 Мнения:
Ако има Бог - моля те, чуй ме - нека някой светъл ден (или тъмна вечер) през ноември да се прибера от училище и нашите да са решили да ме зарадват... не, не да ме зарадват, да ме докарат до екстаз... В хола да ме чака PS 3, ?грата(с главно и) и поне две седмици болнични. Амин. Ако не ще събирам като луд и догодина по това време *може* и да имам конзола. А след около месец-два и играта. ? така малко онтопик: днеска отново търсих за Shaak Ti и случайно попаднах на препратка към уикипедия. Сега си гледам на десктопа SW Galaxies, аха да я пусна че вечерта имам среща на гилдията, и ми се отщява, пред погледа ми цял ден стои как главния герой прави Push на Stormtrooper и последния лети през колона....

jediguardian

jediguardian

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 149 Мнения:
Ще е голяма зарибявка но както винаги яките игри ги няма за комп :(

Ros

Ros

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 36 Мнения:
?грата може да бъде доста впечатляваща но уви някои ден може да се намери конзола за PC-то

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
Чудно за какви неща си мечтаят хората... аз пък от Бога искам само Македония и Беломорска Тракия, но - "разни хора..." Съжалявам за оф-топика, просто ми се дощя да го кажа.
Публикувано изображение

fantafiesta

fantafiesta

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 1 Мнения:
Някои може ли да ми каже не6то за Star Wars Republic Commando

Argentum

Argentum

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 406 Мнения:
Неработещ линк

Този пост е редактиран от KOBRA: 23 април 2010 - 12:47

GCUAGAGGUGAAAAUACCGUGAUG

Ico-Kenobi

Ico-Kenobi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 52 Мнения:
Добре де,ако действието се развива м/у 3 и 4-ти епизод,с  какъв дявол ние ще играеме,че хем да се е спасил от клонингите,хем да владее Силата до толкова голяма степен(поне това ,което се вижда на филмчето) ? Просто не мога да се сетя кой ли ще е тоя... :queen:

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
То идеята е да се даде на играча удоволствие, не толкова реализъм. В JO като Кайл  Катарн ме удряла ракета и пак съм оцелявал - нищо че съм по блузка. В X-Wing ме е удряло противокорабно торпедо (макар че пак е една идея по-достоверна)... Май само командото беше по-реалистична. Ако играча го сгащят отряд щурмоваци от четири страни и умре от първия бластерен изстрел (като във филмите) колко време ще му трябва да играе save/load и да махне играта? :P ПП. Като достоверност... мех. Може да е всеки, супер-герой, само дето "случайно" е пренебрагнат във филмите (иначе е бил в дъното на всичко!). Последния пример е Тибер Зан. Лично аз очаквам играта най-вече за да видя как са реализирали физичния модел и т.н. После само си представям Call of Duty 4... :)
Публикувано изображение

Ico-Kenobi

Ico-Kenobi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 52 Мнения:
На мене лично ми харесват игри с малко по-реална история,да има филмчета да гледаш,да си говориш там с другите герои,бе само Котор 1 ми направи силно впечетление!Ся в The Force Unleashed си цъкаш и трепиш клонирани,и по едно време пред тебе идва дядо Йода и ти вика, - " Аре момко,аз възкръснах,НАЙ-ПОСЛЕ ,ся ше ходя да ям,после на кино,след тва ше отрепя някои друг Сит ,и съм денк!"  :x Някак си кефа от това да играеш тая "револуционна" игра изчезва ,като на Слави Трифанов косата...Ако ме разбирате за кво говоря де...тая игра ще е в голям разцепак ,с и първата и втората трилогия,ако наистина деиствието е м/у 3-ти и 4-ти епизод...както и да е! Айде чао че ме заболя раката от  писане!  ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<><><><><>

? нека Силата бъде с Вас!

DARTH_HADERAH

DARTH_HADERAH

Администратори

• Администратори
  • 1174 Мнения:
Нека допълня, че Lucas Arts работят за пръв път в тясно сътрудничество с ILM, с които вече се помещават и в една сграда. Целта действително е да се постигне невиждано в никоя игра досега технологично превъжодство и реализъм. Както ААК вече писа, историята е създадена под прекия контрол на Лукас, като той е преценил внимателно взаимодействието с историите от предстоящите сериали по Star Wars. Това, мисля, гарантира качеството и стойността на сценария. ?грачът поема ролята на тайният ученик на Дарт Вейдър, който му е помагал за изтребването на всички оцелели джедаи. С наличието на персонаж владеещ Силата и лично обучаван от Вейдър, създателите твърдят, че играта ще оправдае името си. Сред технологиите които ще бъдат приложени за пръв път са "Digital Molecular Matter (DMM)" симулираща молекулярният строеж на обектите, за безпрецедентен физически реализъм; енджинът "Euphoria" - симулиращ нервната система на живите обекти, позволяващ им да реагират адекватно спрямо всякакви външни дразнители, съчетано с изключително комплексен изкуствен интелект, противниците ще се държат като реално мислеши и ще е трудно да се предвиди реакцията им в различните ситуации... Lucas Arts са подготвили наистина мащабна рекламна кампания за предстоящото ново заглавие по Star Wars и ако съдим по средствата и усилията влагани в този нов продукт, наистина ни очаква нещо изключително интригуващо.
Пиша бавно, защото знам, че не можете да четете бързо - От всичко което написах и от всичко което не написах, най-важното е това, което не разбрахте.

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:
Всичко е много хубаво ама те тези джедаи никнат като гъби след дъжд. Нали всички бяха изтребени след заповед 66, без Оби-Уан и Йода. ? сега нови джедаи, а даже и могъщ сит обучен от Вейдър. Нали трябва да са само двама. Карай то и без това в тази вселена има най-много противоречия от всички останали фантастики.

DARTH_HADERAH

DARTH_HADERAH

Администратори

• Администратори
  • 1174 Мнения:
Не бива да се бърка собственото непознаване на историята и вселената на Star Wars с някакви противоречия от такъв мащаб. Действително след Заповед 66 са избити всички джедаи и чрез тази игра ще ни се даде възможност да станем лично свидетели на начинът по който това става. Палпатин и Вейдър не са били единствените владеещи Тъмната страна, имало е всякакви адепти, инквизитори, ръце и т.н. които са обучавани до различна степен.  Не разбирам също и за какви още противоречия говори колегата Траун, затова ще призова мненията да се обосновават, а също така и да се подхожда с уважение към Сагата, тъй като това е едно от изискванията в този форум.
Пиша бавно, защото знам, че не можете да четете бързо - От всичко което написах и от всичко което не написах, най-важното е това, което не разбрахте.

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:
DARTH_HADERAH, аз уважавам Сагата, но това не означава, че има някои недоизпипани неща. Примерно Зан твърди, че клонингите полудели след, което във филма виждаме и по това, което съм чел, че клонинигите стават щурмоваци. Е може и аз да бъркам не ми се влиза в някакви спорове за противоречия и недоизяснени неща между книги и филми. В Завръщането на джедаите Оби-Уан казва, че Вейдър паднал в шахта със стопен метал.  А в третия епизод видяхме друго. ?звинявай ако с нещо съм те засегнал, но просто и ти както и всеки знае, че има разминавания в Сагата по някои въпроси.

Lord_Darth_Maul

Lord_Darth_Maul

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 41 Мнения:
тцццц.. закво на Playstation... :( :( сега треа и playstation ли да си купувам :P

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
начи хубаво разработват такъв енджин... ама я се замислете какъв  ресурс е нужен за такова нещо... wii хубаво има готин контролер ама конзолата е  бавна колкот първия xbox PS3 доколкото съм чел се осира на тестовете просто... оказва се че е малко по мощен PS2... 360- пук хубаво подкарава някой там красиви игри... но помислете малко... дигитална материя... и както казахте по горе даже и нервана система... според мен няма да е достатъчен хардуера.... ще стане като с първия HALO...ше ч отлагат отлагат.. докато не излезе достатъчно добър хардуер че да поддържа тъпата игра... //ако наистина беше новмври досега да имаше изтекла информация... реал- лаиф рендери некви или нешо друго...аз виждам нещата некаде 2009 януари
Публикувано изображение

Skywalker

Skywalker

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 228 Мнения:
Тва е релийз датата според Gamespot:
Release Date: Q2 2008
PS3 доколкото съм чел се осира на тестовете просто... оказва се че е малко по мощен PS2...
Е тва поне беше забавно :grin:

Теми съдържащи: force, star, unleashed, wars, Всичко