Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Всичко за Star Wars Force Unleashed

- - - - - force star unleashed wars Всичко

• Влезте в профила си за да пишете
34 отговора на тази тема

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
Дали е забавно или не не знам, понеже за PS и XBox не ми дреме (изключвам Halo). Но Боби е прав, а и вече споменатата игра не е единствения пример в който отлагат до излизането на по-мощен хардуер. Във всеки случай, идеята е да разработят някаква "супер-революционна и невиждана" технология (кавичките са умишлени), а ние да се набутаме с пари. ? двете страни печелят... тъй де, софтуер и хардуер разработчиците, не ние. :) А като говорим за Halo 3 - вижте първия трейлър. Правен е изцяло в играта...
Публикувано изображение

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
гледах клипчетата дето показаха революционното чупене на дърво... ако на този етап са стигнали само до цепениците то им остава мноого време докато стигнат до светлинни мечове или тн... ми да пич.. пс3 са осира защото го превърнаха в мощен компютър просто ... а идеята на тия конзоли беше съвсем различна на времето.. с лек HW да се докарат максимални детайли и сс... оди у мултирама и виж
Публикувано изображение

Skywalker

Skywalker

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 228 Мнения:
Абе ще поживеем ще видим.Ще е най добре ако се получи качествена игра ако не Революционна :twisted: ...Само да вметна че аз съм гейм дизайнер в Американска компания с клон тук в София...и кво да правя точно аз в Мултирама... :oops: А приказки че ПС3 е малко по мощна от ПС2 ....по хубаво не ги говорете такива неща сред познати или особено в други форуми...

blood_dodo

blood_dodo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 225 Мнения:
Ето го първото...

http://www.lucasarts...atform=unsorted

:)

TuZa

TuZa

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 1 Мнения:
Хм интересно, какво ли ще е качеството на играта за ПСП ... Дано е добро, защото не м исе купува ПС2 или ПС3 ...  :\

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
От това, което съм виждал на PSP... не искаш да знаеш. LucasArts в последните години (не че някога са се славили с това, освен в куестовете си) хич не си дават зор да оптимизират игрите си и само JO (която е разработена от Raven...) вървеше гладко и на доста слаби машини. Дълбоко съм убеден, че на PS2 ще цепи като за световно, а даже на PS3/XBox360 и прилично нов хардуер на дста места ще се задъхва...
Публикувано изображение

blood_dodo

blood_dodo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 225 Мнения:
Като гледам никой не го е пуснал...
http://www.lucasarts...forceunleashed/

Да ни е честит първия (не точно...) трейлър. Ся като се върнах (2 седм в Лондон бях и пак изтървах събирането :( - видях само една тълпа като си заминаваше с мечовете, робите, сичкото... бяха баси яките) и не знам от кога е точно - видях си го в пощата бидейки абониран.

Andrey

Andrey

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 116 Мнения:
О, аз ще си взема Xbox, защото можело кай да се включва към компютъра и да си гледам пиратлъка на телевизор, защото ДВД-то ми не чете DIvX :D  :D . Язе ке питам един въпрос: Ние ще играем като ученика на Вейдър така ли, ще владеем тъмната страна ли? Ако е така ще е вери бед. Аз хич не обичам да играя срещу джедаите ( :D  :D    :P  :P ).

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Пролетта ще ни зарадва Force Unleashed самоче не за PC за нещастие а за N-Gage 2. Графиката е изумителна за телефон щасливците които притежават тази нокиа да се готвят пролетта че ще искам пре3ентация на играта.  :)   :)   :P

IvakisSolo

IvakisSolo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPip
  • 22 Мнения:
Тя играта вече си има и официален сайт, на който има доста подробности за нея. На мен само не ми харесва това, че взеха вече много да се изхвърлят. Той Йода с мъка извади на Скайуокър изтребителя от блатото на Дегоба, а ученика на Дарт Вейдър безпроблемно "приземява" звезден разрушител, преодолявайки силата на двигателите му. Е и това ако не е глупост, здраве му кажи. Но отплеснах се, ето линкче към сайтчето:

http://www.lucasarts...forceunleashed/

N-Gage 2.0 не е конзола като предишните, а е поредица от игри базирани на телефони с операционна система Symbian s60v3 на Nokia, и по-конкретно на телефони който имат вграден вудео ускорител(като Н93, Н95 и др.). Ще излезе също и за другите модели на марката който са с тази операзионна система.

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Вижте това филмче за играта: http://www.vanityfai...ars_video200803

Доста интересен джедай.

P.S. Действието се развива на Раксус Прайм

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
Kazdan Paratus  се вика малкия син джедай... апрентиса трябва да го залови... бтв расата му сме е виждали във  PURGE...или поне така се казваше.. не ми се търси инфо... но ще ме изкефи тва да се окаже той и да е оцелял
Публикувано изображение

Guest_Chavjedi_*

Guest_Chavjedi_*
  • Guests
Ох кеф ще я играя на ПСП то дано да излезе и за ПС

Guest_vizizu_*

Guest_vizizu_*
  • Guests
хах аз пък имам псп и знам че за ексбокс и псп излиза най-рано и за това ще се разцепвам в даскало  :cool:

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

хах аз пък имам псп и знам че за ексбокс и псп излиза най-рано и за това ще се разцепвам в даскало  :cool:

Завиждам ти много !  :tired:  :angry:  :duel:   :(

От модератора: Хех, завиждай му на кандидат студентските изпити...  ;)  Махнах подписите от предните няколко мнения, бяха безобразно големи и темата не се четеше.

Теми съдържащи: force, star, unleashed, wars, Всичко