Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Всичко за Star Wars - KotOR II (Част II)

- - - - - ii kotor star wars Всичко ЧАСТ

• Влезте в профила си за да пишете
44 отговора на тази тема

Jedi_Knight_AAK

Jedi_Knight_AAK

Рицар Джедай на Република

• Ветерани
  • 1019 Мнения:
Старата тема стана доста "едра" и започна да се претоварва, да дава грешки и да не показва последните страници и мнения.
Ето тук ще продължим дискусиите за шедьовъра Star Wars - "KotOR II: The Sith Lords".
Моля всички, писали в последната страница на старата тема, да пуснат тук мненията си, тъй като 16 страница там не се зарежда правилно. ? извинете за неудобството.

Старата тема се намира на адрес:
:arrow: Неработещ линк

Този пост е редактиран от KOBRA: 16 юли 2010 - 16:02

May The Force Be With You!

SWTOR: Twitch.TV  &  YouTube

Ico-Kenobi

Ico-Kenobi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 52 Мнения:
Народе помагай! Мисля ,че съм към края на Котор 2...унищожих кораба на Гото,и следователно избягах,сега той ми каза да "пооправя Галактиката".Между временно докато бях на Дантоин,монтъора до Ebon Howk ме разпозна като джедай.От мисиите ми останаха "Последния Джедаи",това да намеря танцъорка на хътянина на  луната НарШадаа(забраих му името),да намеря убииците на Тeлос ,и няколко други.Та какво се очаква да правя...?

Поста го имаше и в старата тема,но щом не може да се отговори го пускам отново!

TheOneWithTheForce

TheOneWithTheForce

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 554 Мнения:
Де факто бъга е в това, че има 16-та страница. Тя реално не съществува. Всички последни мнения се намират на 15-та страница. ;) Този бъг се получава в почти всички теми с преобладаващи къси мнения. Не знам защо, просто констатирам. :)

Tito

Tito

Модератор

• Moderators
  • 1042 Мнения:
? аз да вмъкна нещо извън темата, но по проблема с предишната. Всичко идва от изтритите теми. Показва, че са 228 отговора, заедно с темата стават 229. Това прави 15 страници по 15 мнения = 225. Ако нямаше изтрити, на 16 страница щеше да има 4 мнения!

Студио SHAIL - http://www.studioshail.com/

"ОРДЕН В СЯНКА" http://shadoworder.bgjedi.com/ - българският фен филм

Ico-Kenobi

Ico-Kenobi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 52 Мнения:
Минах часта със старата затапка...има нова! :idea:  :idea:  :idea:

На Малакор 5 съм,играх 30 мин след което ,започна едно филмче как Сион си говори с Кеира или по-точно новата Кеира,Тейлър май...както и да е,с малкотор роботче на Бау-Дур съм,направих каквото трябваше и сега съм в Академията,с тва малко дроидче...пред мен има Ститски Убийци...няма какво да правя?!?! Тоя път наистиан съм пълен аут! :(

От Vruk: Е що за въпрос?! Премини тихо покрай тях, а като ти актъвира главния герой - смачкай ги, прегази ги, разпилей ги... За по-подробно walktrough - www.gamershell.com .

П.С Не ми се активира главния герой,там е проблема! А те веднага ме атакуват и ... умирам! Те са много на гъсто и нямам как да мина тихо покрай тях! ?ма един Елитен Ситски Убиец който е бая близо и малко да мръдна ме погва...

Dart_Vader

Dart_Vader

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 9 Мнения:
Ми с Форс Енлайдмън го бацваш щото като си пуснеш тая магийка критикал хита ти се увеличава много :)

Ico-Kenobi

Ico-Kenobi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 52 Мнения:
С малкото роботче на Боу-Дур съм...ква "магийка" те гони...?! Пък и нямам никакви предмети!Само едно пистолетче! Преди филмчето,и влизането в Академията,имам и репеър кит,и много други работи...сега-нищУ! :x

Едит: След няколко седмци без отговор се отегчих да чакам...айде някои да ми помогне ,като ми обясни малко по-подробно,или ми дадете линк за walktrogh-а който аз не намерих.

jedimaster_

jedimaster_

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 49 Мнения:
Отдавна не съм барал игри,но тази седмица реших за разнообразие да поиграя Котор 2... :) Та превъртях я,но не мога да разбера дали съм я минал на ligh или dark side...ще ми кажете каква е разликата при двата края,и къде точно е момента ,когато избираш от коя страна да си ? :hm:

SITHYA

SITHYA

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 216 Мнения:
Аз искам да попитам за мейкинга на двете игри дали има някакви филми и ако има къде могат да се намерят ? Ако някой знае моля да каже. :)   :)  :) Благодаря предварително. :)
Everybody lies.

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests
?грал ли си Котор II,ако да ми помогни ! май на Onderon убих кралицата ама не говорих с Кавар,ама вече не ме пуска да отида на Iziz!A тва за мастерите дето ме чакат при руините го знам отидох ама няма6е никой!HELP!!!

TheOneWithTheForce

TheOneWithTheForce

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 554 Мнения:
Чети си репликите и куестовете. Ако не разбираш добре английски, по-добре зарежи тая игра. ;)

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
НА Ондерон трябва да разследвам  едно убииство и да измъкна някакъв доктор. Намирам някъкъв обезглавен дроид и ми пише, че трябва да разпитам в кантината. Поне 10 пъти говорих с всеки и нищо.Плииз хелп. М.у другото малко съм разочарован от Корубан, беше обидно лесно, само теста ме затрудни. Не ми допада и това, че не мога да се телепортирам, както в единицата ама карай
THE REAL POWER IS BETWEEN LIGHT AND DARK

Argentum

Argentum

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 406 Мнения:
Говори с Panar в кантината, после с droid dealer-a, после пак в кантината говориш с Kith.
GCUAGAGGUGAAAAUACCGUGAUG

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:

Говори с Panar в кантината, после с droid dealer-a, после пак в кантината говориш с Kith.

БлАгодаря .  Направих го и вече размазах Кавар с 3 лайтинг сторма и сега ми остава Нар Шаада.

?мам обаче друг въпрос : Как така с този герой 20 ниво гардиан и първо Асасин не мога да вляза в тайната гробница на корубан а другите :
16 конс. и 1 джеди мастер
и 16 сентинел 1 уачман нямам проблеми .Само визията на Малак ми се опря

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
ПРЕВЪРТЯХ Я!!! От светлата страна бях Сентинел Уачман , а от тъмната Консулар Сит лорд Сега пак започвам и пак СЕН.УА и гардиан вероятно мародер ?мам два въпроса 1: Как да направя Мира джедай. Знам, че трябва да я заведа до кантината в Нар Шаада и после да говоря с нея, но какво да кажа? Накрая все опираме до :много си сладък, но да го оставим професионално. ЧЕ за това имам Крея,Висас и Хандмейдънката 2в гробницата на Фридон Над има един терминал с една математическа задача . Не мога  да я реша и туй то. Някой правил ли го е? П.С. Кофти, че не можеш да си вземеш меча от Атрис. Моя беше оранжев с ( от тъмната страна червен) с 1 острие

LordRonin

LordRonin

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 33 Мнения:
Супер е тази игра превъртях я почти шест месеца след като излезе.Само съм малко разочарован че и на светлата и на тъмната страна по един и същ начин се развива действието.

Guest__Anakin_Skywalker__*

• Guests
?ма ли я за ПС2?

LordRonin

LordRonin

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 33 Мнения:

?ма ли я за ПС2?

?дея си нямам. :hm:
Jintrax Katan before Lord Ronin now!
Публикувано изображение

• Guests
Аз сега проверих в gamespot, но не намерих... ?зглежда ще трябва да я играя на компа...

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
?звинявам се, че пак питам, ама как да обуча М?РА за джедай. Започвам от Нар Шаада, където ме разкатават( трандошанците и кораба на Гото). ?мам голямо влияние над нея.( всъшност с нея, Атон и Висас съм най - близък). Научих всичко за  миналото й и Н?ЩО. МОЛЯ, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Теми съдържащи: ii, kotor, star, wars, Всичко, ЧАСТ