Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Всичко за Star Wars - KotOR II (Част II)

- - - - - ii kotor star wars Всичко ЧАСТ

• Влезте в профила си за да пишете
44 отговора на тази тема

drunklol

drunklol

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 1 Мнения:
http://www.starwarsk...m/influence.php

Venom_X

Venom_X

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 63 Мнения:
От скоро играя KOTOR 2 и имам следния проблем- на Телос съм, в полярната станция, където е Атрис. Говоря с нея, говоря с кажи-речи всички, но не мога да продължа- Атон и Крея си стоят на входа, Бао-Дур лежи в безсъзнание в една клетка, а Т3-М4 е затворен и мога само да го ъпгрейдна малко. Намерих си кораба, но не мога да се кача без хората си. Бъг в играта ли е или аз не правя нещо като хората? Героят ми е жена, към светлата страна съм. Вече трети ден се мъча.
Публикувано изображение

DARTH_RANKOR

DARTH_RANKOR

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 238 Мнения:
Хммм,не си спомням много добре но...учиха ли те вече на бойното изкуство ?

Venom_X

Venom_X

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 63 Мнения:
Ако имаш предвид 5те рунда спаринг, и това съм минал.
Публикувано изображение

Guest_Nameless_*

Guest_Nameless_*
  • Guests
?грата определено е много добра превъртях я и докато не свърши не съм я оставяла, направо зарибява, докато KOTOR 2 е по-различна не е добра колкото първата

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
Смятам да направя перфектният Guardian, та инт ме ако някой е мн добър на тая игра да развиеме заедно 1 добър билд и да направиме перфектният меле герой. Attributes Skill Feat Power мисля, че по-добрият вариянт е към светлата страна заради повечето бъфове и ще стане мн мощен. ?нт ми  fortitude-to какво точно дава, също така и will-a, и какво точно дава аттрибута wisdom най-вече дали дава защита срещу force. Кое е по-добро flurry,critical strike, power attack. Смятам в скиллс-а да кача persuade. Предлагам да развиеме 1 добър билд заедно ...

DARTH_RANKOR

DARTH_RANKOR

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 238 Мнения:
Wisodm се превежда мъдрост.Но аз като играех на Гардиъна не съм му слагал много ( помпах яко strenght ) ! ?зползвах само Флъри,а като скил - винаги computer use...Това е от мене !
Публикувано изображение

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
Как се превежда wisodm и аз знам, ама ме инт какво точно дава, а също така и какво точно дава и атрибута charisma  и ако правя dark consular какво да помпам после charisma или wisdom ? Айде някой да обясни по точно моля ви се.

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Всичко си е описано в менюто. Wistom-a ти дава повече Force points, повече Force resistance и по-голям шанс противника да не ресистне на твойте Force атаки. Ако ще развиваш dark consular бих ти препоръчал да развиваш и двете (wisdom и charisma) за сметка на inteligence и dextirity примерно.
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"
—Dark Jedi Prophet Kadann

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
NextG ами то си пише брат, ама не обяснено с точност, би ли ми казал и какво точно дава charisma-ta ?

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Ами освен стандартните dialog опции charisma-та ти повишава пак resist-a от Force атаки. Също така и намалява penalty-то на Force powers от различния alignment. Например ти както го развиваш dark consular ако използваш Heal, което е Light Side Power, и нямаш висока Charisma ще ти взема много повече Force points от стандартното и ще heal-ва доста по-непълноценно. С висока charisma това се намалява не знам точно на какъв принцип. Така, че има смисъл да го развиваш ако имаш mix от Light и Dark Side Force Powers.  :tie:
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"
—Dark Jedi Prophet Kadann

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
Айде да направиме 2 хубави билда за Guardian и 1 за Consular ?мам впредвид перфектни билд-ове :Д

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
Ако беше SENTINEL,  по - точно SENTINEL - WATCHMAN   мога  да направя  много добър (ако под това разбираш да гази почити всеки). Но за GUARDIAN или CONSULAR.  Един съвет: От атаките използвай обикновената  (аз ползвам нея), флъри или критикъл. Но флърито е за предпочитане.  POWER атаката не струва много, особено на Малакор V
THE REAL POWER IS BETWEEN LIGHT AND DARK

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
Тва на аватара ти обложка от филм ли е и ако е, кой е филма :Д Ами сентинел мн  не ме радва, ако има про-та да се сберем да направиме 1 добри билдове :Д

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
От филм е. Само сега не се сещам дали е   "Владетелят на меча"  или продължението му  "Ченге гладиатор"   В главната роля  Лоренцо Ламас.

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 97 Мнения:
?дея от къде да си го дръпна филма и английско заглавие ? ?мената ги разбрах, ама остава от къде да ги сваля, никъде до са не ги намирам ако имаш идеи давай :Д

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
Заглавията са THE SWORDSMAN и GLADIATOR COP. Първият е от 1992, а вторият 94 плюс-минус 1година. Обаче за теглене не знам. Аз ги гледах на видео преди 7-8 години

A_D_P_10

A_D_P_10

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 56 Мнения:

От скоро играя KOTOR 2 и имам следния проблем- на Телос съм, в полярната станция, където е Атрис. Говоря с нея, говоря с кажи-речи всички, но не мога да продължа- Атон и Крея си стоят на входа, Бао-Дур лежи в безсъзнание в една клетка, а Т3-М4 е затворен и мога само да го ъпгрейдна малко. Намерих си кораба, но не мога да се кача без хората си. Бъг в играта ли е или аз не правя нещо като хората? Героят ми е жена, към светлата страна съм. Вече трети ден се мъча.

Абсолютно същия проблем имам и аз ! Със сигурност е бъг , тъй като Атон и Крея изобщо не трябва да са там , на входа , а в клетките при Бао-Дур ! Май няма какво да се направи... а и не ми се почва играта отначало...
"Ненасилието е проява на върховно мъжество" - Махатма Ганди

DARTHVERENI

DARTHVERENI

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
На мен понякога ми прави подобен номер. На Перагус след като говоря първият път с дроида убиец и разруша конзолата за да изляза  навън вратата не се отваря. Обаче, като заредя последния сейв (точно след разговора) са оправя. Пробвайте така.

DARTH_RANKOR

DARTH_RANKOR

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 238 Мнения:
?мам проблем с играта ;[ ! Значи приигра ми се пак и реших да я инстална. Тегля от Замунда всичко както трябва - инстал, пуснах я, поиграх и излязох.? на следващия път като се опитам да я пусна - Ерор Рипорт ;[ ... Преинсталирах я - пак същото ... Пак слагах крак, ама не ! ?зтеглих я от Пайрът Бей - от там даже първия път Ерор ;[ ! Незнам кво да правя вече ! Помощ,моля !
Публикувано изображение

Теми съдържащи: ii, kotor, star, wars, Всичко, ЧАСТ