Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.

Турнир по Jedi Academy

- - - - - academy jedi Турнир

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*
  • Guests
Какво ще кажете да си направим един Джедай Академи турнир? тук трябва да кажете ника си и да постнете линк към скина си ( ако имате някой свален ) или да го пратите на останалите по скайпа. Също така кажете с какъв меч ще се биете ( Двуфазов, Два Меча или Един ) Меча, както скина и ника не трябва да го сменяте до края на турнира. Предлагам да има таймлимит час и половина. Лимит на фраговете да няма. Когато времето изтече, победител е този с най-много фрагове от един друг форум има още 1 човек, който ше плейка с нас ако и вие се навиете   :)

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
еми аз съм bobi-one , скин нема да ти дам .. просто шото нема смисал , мое да ме засечеш по  KOTF сърварите
Публикувано изображение

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
На Academy бих се пробвал защото съм малко по слабичък но ако беше на Outcast нямате шанс  :)

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*
  • Guests
ами вече се събрахме към 5-ма човека ( има няколко и от един др форум ) дайте да се уговаряме кой прави сървър ( пу не съм аз хД ) и т.н.

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
в 18 часа.. пусни серч за bobi-one и там ше сте
Публикувано изображение

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*

Guest_Obi-Wan_KeNOOBi_*
  • Guests
офф леле имах работа и неможах да влеза, аре да се оговорим за утре  :(

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
видиш ли ме онлаин пишеш  ЛС и веднага влизам
Публикувано изображение

DARTH_HADERAH

DARTH_HADERAH

Администратори

• Администратори
  • 1174 Мнения:
Колеги, загрейте, тренирайте. Аз може да ви посетя и ще трябва да се съюзите и приложите всичко, което знаете.
Пиша бавно, защото знам, че не можете да четете бързо - От всичко което написах и от всичко което не написах, най-важното е това, което не разбрахте.

Jedi_Vader

Jedi_Vader

Администратори

• Администратори
  • 359 Мнения:
/off: ?зтрил съм две страници с дивотии, не знам какво ви е прихванало... Намерете си друго място да си спамите.

Eager

Eager

Alliance Ace Pilot

• Ветерани
  • 613 Мнения:
Ау, писнахте ми. Поне да бяхте оригинални. Псувайте се в шаутбокса, на лични или в друг форум. Бан-а би бил прекалено лесен - ако пак започнете ще ви регистрирам мейлите във всички машини за спам, които намеря.

Брр.

Guest_sa6uto_*

Guest_sa6uto_*
  • Guests
еее жалко че не съм намерил форума по-рано щото ако знаех,че ще правите турнир щях да се включа веднага.Еми карайте.

Eager

Eager

Alliance Ace Pilot

• Ветерани
  • 613 Мнения:
/офф уау, ядосали сте ме в този форум, това не е лесно :) по темата - боби ме примами да влезна относително скоро, и се оказа, че съм забравил всичко. сега е момента да се пробвате срещу мен ;) може да направим една вечер в сървъра на матрицата, и да пробваме местните?

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
еми аз играя редовно ама не kotf еми класическото мулти duel само ;D

CWJH

CWJH

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 77 Мнения:
Преди време доста се бях запалил по тази игрица, даже някои от вас сигурно ме знаят, ника ми беше Justice. Може скоро пак да си припомня въртенето на lightsaber-а.

Guest_Mako_*

Guest_Mako_*
  • Guests
Желаете ли да организираме нов турнир?

Теми съдържащи: academy, jedi, Турнир