Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Star Wars The Force Unleashed II

- - - - - force ii star unleashed wars

• Влезте в профила си за да пишете
70 отговора на тази тема

Jedi_Vader

Jedi_Vader

Администратори

• Администратори
  • 359 Мнения:
Публикувано изображение
?зглежда играта ще има продължение, което ще излезе през 2010-та. Според сайта, утре (14ти декември) ще има трейлър.

Официален сайт: www.unleashed2010.com
Прес рилийс: http://www.lucasarts...ws20091212.html

Някой ден като си ъпгрейдна кофата може и да поиграя първата, пък после и втората...

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Клик хубаво HD качество на  трейлъра.  :)

Jedi_Knight_AAK

Jedi_Knight_AAK

Рицар Джедай на Република

• Ветерани
  • 1019 Мнения:
Не видях, не чух, не разбрах за какви платформи се предвижда. Естествено, стискам палци да не ми се налага от нетърпение да гледам през 2010 историята във видеоклип с изрезки от играта, а после през 2011-2012, да поиграя и самата игра на PC порт, когато вече е остаряла, хехе. П.П. ?дея нямах, че ще излиза, слухове всяк'ви, ама 2010... че то това е "след няколко месеца"...

May The Force Be With You!

SWTOR: Twitch.TV  &  YouTube

Jedi Vortex

Jedi Vortex

Администратор

• Администратори
  • 1388 Мнения:
Ами, сигурно до година по това време... ? мен ме интересува - има ли информация дали е предвидена за Wii? Може би ще поддържа wii Motion Plus :D

Нека Силата Ви служи само за Добро!

blood_dodo

blood_dodo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 225 Мнения:
Сигурен съм, че някъде пишеше 2010 :)
The dark is generous, and it is patient, and it always wins - but in the heart of it's strength lies weakness: one lone candle is enough to hold it back. Love is more than a candle. Love can ignite the stars.

DeviantArt Gallery

Jedi_Knight_AAK

Jedi_Knight_AAK

Рицар Джедай на Република

• Ветерани
  • 1019 Мнения:

Сигурен съм, че някъде пишеше 2010 :)

С големи бели букви на плаката/постера от първия пост на Jedi_Vader, lol. Годината е ясна, месеца и платформите останаха... както и големия въпрос - тоз момък до кога ще се лашка от едната към другата страна и обратно? Крайно време е да го решат казуса и да се свърши...  трета част вече ще звучи прекалено.
Ама, както казаха в линка горе - малко по малко на новото сайтче...

May The Force Be With You!

SWTOR: Twitch.TV  &  YouTube

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Това ще е завършека на  историята , ще последва пътя  на баща му и най вероятно ще натрият носа и на Йода .. уж му обеснявал ,че познава баща му и, че  той  трябва да поеме по неговия път. Just спекулаций от  моя страна.  :)

bobi-one

bobi-one

Потребител

• Members
  • 714 Мнения:
има според мене 3 варианта :D да е някаква форс шит магия , реинкарнация за незавършени дела,.. и да няма спомени той ДА Е ФЪК?НГ КЛОН?НГ или просто да е WHAT IF/// HE DIDNT DIE
Публикувано изображение

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
първите два варианта звучат добре

blood_dodo

blood_dodo

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 225 Мнения:
Женския глас е на Juno, а репликата е точно преди да се метнеш на Звездата. Опитах се да спекулирам, ама освен да не е умрял след сблъсъка с Палпатин, друго не ми хрумва.
The dark is generous, and it is patient, and it always wins - but in the heart of it's strength lies weakness: one lone candle is enough to hold it back. Love is more than a candle. Love can ignite the stars.

DeviantArt Gallery

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Няма какво да му мислим клонирали са го. То клонираха ?мператора, Дарт Мол, Люк Скайуокър, Хорус Кбаот и кой ли още не, та това юменце ли ще се измъкне.  :grin:
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"
—Dark Jedi Prophet Kadann

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Абсурт да е клониран просто е оживял по един или друг начин след сблъсъка със Папли.  ;)

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
трейлъра беше брутален

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
абе знам, че не му е тука мястото ама някой да знае от къде мога да си намеря ost-a на TFU първата :?

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Ей тука има някакви: http://www.filestube...eashed-OST.html

Абсурт да е клониран просто е оживял по един или друг начин след сблъсъка със Папли.  ;)

Да, добре другия вариант е това да е отдавна загубения му брат близнак. Перла ряпа да яде.  :grin:
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"
—Dark Jedi Prophet Kadann

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
мс мн за ost-а по другия въпрос според мен най-ясното обяснение е клонирането..

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:

Ей тука има някакви: http://www.filestube...eashed-OST.html

Да, добре другия вариант е това да е отдавна загубения му брат близнак. Перла ряпа да яде.  :grin:

Ахахахахахахаха  :D  Перла това ме уби . Хора просто е отцелял по един или друг начин това е ще е тъпо ако е брат или клонинг.  ;)

Eager

Eager

Alliance Ace Pilot

• Ветерани
  • 613 Мнения:
мале след месец мълчание много сте се ентусиазирали за Star Wars The Force Unleashed 2

иначе може и да става :)

DARTH_HADERAH

DARTH_HADERAH

Администратори

• Администратори
  • 1174 Мнения:
Естествено, че е друг.. Не виждате ли, че е по-грозен.
Пиша бавно, защото знам, че не можете да четете бързо - От всичко което написах и от всичко което не написах, най-важното е това, което не разбрахте.

Darth-Silas

Darth-Silas

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 4 Мнения:
Аз я минах първата част. Всъщност за доста кратък период... Горе-долу ми хареса. Втората част ще я пробвам, разбира се. Трейлъра беше готин. ?нтересно ще е да се види как ще продължат нещата.
Only now at the end, do you understand?

Теми съдържащи: force, ii, star, unleashed, wars