Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Star Wars The Force Unleashed II

- - - - - force ii star unleashed wars

• Влезте в профила си за да пишете
70 отговора на тази тема

Guest_RaPTeR_*

Guest_RaPTeR_*
  • Guests
Да нещо за РС беше много кратка, но скоро ще я взема за PS3 и ще ми е интересно да видя дали е същата.

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Не се безпокой, ще е същото. Ако не беше, в wookipedia-та щеше да е написано. Понякога Nintendo DS версията е по-различна, но не винаги. За пример виж: http://starwars.wiki...oes#Appearances (и гледай Nintendo DS version only)

esme

esme

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
RaPTeR, може да си сигурен, че е същата - приятна игрица, но твърде кратка. 5 нива :( Е, сигурно щеше да му доскучее да правя същото още 5 нива, но все пак можеше да е мааалко по-длъжка някак си.
"Let us so live that when we come to die even the undertaker will be sorry."Mark Twain

Skywalker

Skywalker

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 228 Мнения:
„The Force Unleashed 2” Къса ми се сърцето. Това е разочарованието на годината, не само не успява да разкаже нещо интересно, но и някак си успява да направи готината механика на играта напълно безпредметна. Много е забавно да минаваш като със З?Л през пешеходци няма що. Битките са абсолютно еднакви, с еднакви врагове, през цялата игра с изключение на някои босове да речем в стил Титани, кътнати от GOW или Shadow of the Colossus или разни метални паяци...ми на такива твари не им е мястото в тая игра. А към края има доста скок- подскок из разни платформи на Камино. Еми не ми е забавно да подскачам като Супер Марио... На Финалната бос битка играта ми се сбъгяса около 10 пъти и г-н Старкилър замръзваше или пропадаше от платформите. Та финалната битка ми отне сигурно 2 часа, вместо да речем 30 мин. През цялата игра нямаше гличове ама пък за сметка на това в края пак си прехапах езика от псувни. Мога да кажа само отлични неща за кътсцените, е тука е вложена много кадърност, стремеж към съвършеното и желание да залепят истинска широка усмивка на лицата на феновете. Оценка: 7/10 PS Язък за разкошната визия.

Този пост е редактиран от Skywalker: 08 ноември 2010 - 14:18

Young_Jedi

Young_Jedi

Saviour of the Universe

• Администратори
  • 1374 Мнения:
Бъгове има немалко, при мене имаше холокрон летящ в космоса, щурмоваци в безтегловност, чакащи да бъдат убити, и дори на едно място беше невъзможно да се скочи на един от ония летящи дроиди на Камино и да си продължиш пътя по нивото... като се натъкнете на нещо такова спирате играта, пускате я пак и обикновено нещата са ОК след това...
Публикувано изображение

esme

esme

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
интересно... чак такива бъгове не съм засичала в PS3 версията. Но пък един път ми зависна конзолата, което не беше никак приятно :( Все пак хората си купуват конзоли точно за да нямат подобни проблеми като насичане, нисък фреймрейт...
"Let us so live that when we come to die even the undertaker will be sorry."Mark Twain

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Тук можете да чуете OST-то на играта: http://www.tracksoun...ark_griskey.htm

Някой да знае откъде можем да си го свалим? Че през Нета да се слуша не е чак толкова удобно.

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Game Rip - това е музиката директно взета от играта.
Custom - правена е от фен - The1One (или RadeonX1950? - тук вече не съм сигурен!). Доказателство: http://forums.ffshri...undtrack-82312/
Promo - изглежда, че това е истинският саундтрак. Само думичката "Promo" ме притеснява.

Що се отнася до музиката от предишната игра, аз знам само за един: http://www.coverdude...eashed-ost.html Тук има предна и задна обложка на саундтрака, която изглежда истинска. Не знам за друг саундтрак и вероятно той не е официален. Ако може дай линк да си го дръпна.

P.S. В wikipedia-та обикновено се цитират външни източници. Виж, ако няма такива, това си е вече съвсем друг въпрос. А и не винаги можеш да се довериш на външните източници. Но в такъв случай, дали ще ги намериш през wiki-то или през чичко гугъл, няма никакво значение.

В случая траклистинга е взет от външен сайт, където са хостнати парчетата за слушане безплатно. ? там дори има интревю с композитора.

А и що се отнася до wookipedia-та, предполагам, че се полагат много грижи тя да е възможно най-вярна.

Този пост е редактиран от Evgenidb: 21 ноември 2010 - 13:40

BaiJedi

BaiJedi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 3 Мнения:
?ма ли някой,който е успял да изтегли и подкара SWTFU2 ENDOR DLC бонус ниво за pc? За това става въпрос. Утрепах се да го търся,но попадам само на фейкове. Моля за помощ!

Guest_komek_*

Guest_komek_*
  • Guests
Сигурно ли е ,че го има за PC ,защото след трейлъра не видях логото на WINDOWS а само PS3(PSN) и XBOX360(XBOXLIVE).

BaiJedi

BaiJedi

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 3 Мнения:
Рекламират,че е пуснат и за pc през март 2011.

Теми съдържащи: force, ii, star, unleashed, wars