Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Clone Wars Adventures

- - - - - adventures clone wars

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

Young_Jedi

Young_Jedi

Saviour of the Universe

• Администратори
  • 1374 Мнения:
Май дори няма темичка за тази игра...

http://www.clonewarsadventures.com/

Анонсирана като безплантмо MMORPG Clone Wars, което всъшност се оказа нищо повече от 3д-среда за регистрираните играчи, която служи като меню към голям брой мини-игрички, насочени главно към детска аудитория... и с почти нулево взаимодействие с останалите играчи.

Поразцъках я за ден, два, три... и не успя да ми задържи вниманието повече. Да не говорим, че искат да си плащаш, за да отключиш нивата на игрите, или направо целите игри. Е, когато говорим за игри, които сякаш са правени за телефони обаче, май няма да ме убедят да давам пари за техния Jedi Membership

Кой друг пробва Clone Wars Adventures? :)
Публикувано изображение

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
?мам акаунт там играх го..... то тя не се води безплатна, трябва да си плащам за нива и предмети как ли пък не. За тея пари който мислих да дам за тоя боклук си платих галаксиса. :grin:

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
нищо общо с ммо xD

Guest_dinevezi_*

Guest_dinevezi_*
  • Guests
братя джедай,няма лошо от междузвездна война.не хулете името STAR WARS.Синът ми играе играта и се кефи - това е важното.Относно парите-опитвам,ако стане без плащане,ще ви кажа

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Съгласен съм. ?грата е предназначена основно за деца. Просто не е чак толкова сериозна и сложна като Galaxies или TOR.

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Без плащане тая излагация няма да стане.... Много съм разочарован от тая игра, уж безплатна щяла да бъде пък всички неща във нея са платени....Никога няма да си я платя, на този етап предпомитам Галаксис поне докато излезне ТОР. ;)

Guest_Evgenidb_*

Guest_Evgenidb_*
  • Guests
Те още отначало си казаха, че ще има безплатен и платен контент. Вие като не сте чули... *Вдига рамене.*

Този пост е редактиран от Evgenidb: 28 февруари 2011 - 15:15

KOBRA

KOBRA

Модератор

• Moderators
  • 1170 Мнения:
Ето ми геройчето, след поредното наливане на стейшън пойнтс си взех този сет пък до мен е един приятел. Не е толкова лоша играта като наливаш кинти ама, пак не бих я продължил. :grin: Прикачен файл  Arillian Vedas.jpg   71,97K   11 Брой сваляния

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
братчее за*би аз бях забравил, че има такава пошлотия :D

Този пост е редактиран от r_HIV: 28 февруари 2011 - 17:50

Warrior_jedi

Warrior_jedi

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 44 Мнения:
Добре само да питам за някакви придобивки за играта ли се плаща или като цяло трябва да платиш зада играеш :hm:

Guest_pirate_kidd_*

Guest_pirate_kidd_*
  • Guests
плащаш само за газарийки вътре, бе общо взето почти за всичко плащаш (в играта) иначе си цъкаш безплатно..

Теми съдържащи: adventures, clone, wars