Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Всичко за StarWars: Knights of the Оld Рepublic

- - - - - knights starwars Всичко Оld Рepublic

• Влезте в профила си за да пишете
73 отговора на тази тема

DarthAnton

DarthAnton

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 3 Мнения:
Ако сте играли играта моля изкажете мненията си тук на коя от планетите които са показани на картата в "Ebon's Hawk" има най-трудна мисийя,каде се намира най-трудно "The StarMap" и защо?

Jakcass

Jakcass

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 120 Мнения:
спред мен наи трудно е на Kashyyk заштото там гамжи от горски паяци

fany

fany

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 120 Мнения:
Не го слушай :)) Мен Кашиик винаги ми е първата планета.По-тудни са Корибан & Манан (защото накрая героя ти има мисия сам) - обаче може да се почне от всяка, защото не е задължително да се мине на един път.

Jedi_Knight_AAK

Jedi_Knight_AAK

Рицар Джедай на Република

• Ветерани
  • 1019 Мнения:
преди последното зачистване имахме една големичка тема (мисля няколко страници беше) за тази игра, но след като се е наложило - сега отваряме дискусията отново :)двете части ан играта са еднакво важни и почти еднакво интересни, затова - и двете теми са "Важни", макар и едната игра да е вече доста поостаряла като актуалност (субективно - все пак коя игра по Сагата остарява морално :!: )

May The Force Be With You!

SWTOR: Twitch.TV  &  YouTube

Jakcass

Jakcass

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 120 Мнения:
Трудно място е и Manann заради мястото с гигианската акула.

General_Grievous

General_Grievous

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 230 Мнения:
Дайте някакъв линк да си изтегля играта че нещо ми се прииска да видя какво представлява и дали наистина е по хубава от 2-ката както казват някои хара.
There's no holding me back I'm not driven by fear I'm gust driven by hate
Публикувано изображение
I will lead the mandalorians to victory and rule the galaxy!!!

Master_Borislav

Master_Borislav

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 30 Мнения:
личното ми мнение е че не е по-хубава, а че са еднакво добри.и са задължителни за всеки фен на игри и Star Wars - няма друг начин да се поставите на мястото на джедай и да имате реалната възможност да изберете тъмната или светлата страна :-)
?ма две мнения по въпроса: едното е грешно, а другото е МОЕТО.

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
По мое мнение пък 1-вата е по-добра.Да, втората част предлага повече обпции, но го няма това чувство на довършена, "полирана" и пълна игра като първата.А и атмосферата на първите Рицари беше по-добра.Втората не беше мрачна, а някак...меланхолична и подтискаща, което ме дразнеше изключително много.
Публикувано изображение

decoy

decoy

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 1 Мнения:

По мое мнение пък 1-вата е по-добра. Да, втората част предлага повече обпции, но го няма това чувство на довършена, "полирана" и пълна игра като първата. А и атмосферата на първите Рицари беше по-добра.Втората не беше мрачна, а някак...меланхолична и подтискаща, което ме дразнеше изключително много.

? аз мисля така.На Според мен на Манаан са най-трудните куестове.

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Абе и на мен не ми беше много лесно на Корибан да бия сам два от малките ранкора или онзи големия звяр на моста в пещерата ама като сте казали че най-трудните мисии са на Манаан нека са на Манаан :wink:
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"
—Dark Jedi Prophet Kadann

General_Grievous

General_Grievous

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 230 Мнения:
Най лесно и яко е на Корибан,а най тъпо е на Татуин(защото много трябва да се разкарваш) :D .
There's no holding me back I'm not driven by fear I'm gust driven by hate
Публикувано изображение
I will lead the mandalorians to victory and rule the galaxy!!!

Darth_Roba

Darth_Roba

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 229 Мнения:
Според мен най-трудно е на Корибан.Така и не можах да разгадая пъзелите във всички гробници сам.Трябваше да използвам walkthrought.

BoboW

BoboW

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1400 Мнения:
Мога ли да помоля за NO-CD крак, че съм я дал на един приятел, а ми се джитка, моята е оригинална.... ?наче няма най-трудно, въпрос на подход и стил на игра е. На Difficult battle settings навсякъде е еднакво гадно:V Но по-забавно и времеотнемащо. Особено при разните там "босове" - Кало Норд, който беше отчайващо елементарен, Бандън и Малак (като последния беше най-слоб в пряк бой, но за сметка на това.... е вие си знаете). Но аз започвам вече винаги само с Кашиук, за да взема Джоли колкото се може по-скоро и да слушам лафовете му до края.
Ако нещо в този пост ви притеснява, това е, защото несъмнено съдържа ирония и/или сарказъм. В редките случаи, когато няма такова нещо, постът се състои от една дума. А аз никога не пускам постове от по една дума.
Публикувано изображение

Vruk_Fett

Vruk_Fett

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1267 Мнения:
Ех, като видях тая тема направо ме хвана носталгия... Не съм играл "Рицарите" от вече една година; а такава игра си заслужава редовно играене. Просто, за последните години LucasArts направиха само две игри с такава великолепна атмосфера, като тази на филмите- KotOR (защото я прави BioWare) и RC (защото го правиха самите LucasaArts)... Всичко останало си беше малко или много разочарование, поне за мен. Ех, а хубавите стари дни на Dark Forces, Rebellion, TIE Fighter, Jedi Knight, X-Wing... отминаха си те.  :cry: Настрана носталгията- от целия KotOR (в когото всъщност няма част, която да не ми харесва) най-много обичам Manaan. Понякога просто сръчквам всичко на макс, и карта и настройките на играта и не се занимавам с битки, а просто се разхождам и любувам на творението на BioWare. Въобще, толкова ме е яд, че отказаха да правят KotOR II... Чудно, как ли щяха да направят планети като Мон Каламари, Алдераан, Корелия, Хот, Утапау и други от една "съвременна" SW епоха? Ех, мечтиии...
Публикувано изображение

BoboW

BoboW

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1400 Мнения:
Ами аз не съм я играл от 5 месеца и мен ме хвана носталгия, та затова някой би ли благоволил да ми даде NO_CD Crack-че? ?наче играта е страхотна... спомням си когато я врътнах за пръв път едва не се разревах.... Котор 3... дано дойде някой ден и ни припомни какво е било...
Ако нещо в този пост ви притеснява, това е, защото несъмнено съдържа ирония и/или сарказъм. В редките случаи, когато няма такова нещо, постът се състои от една дума. А аз никога не пускам постове от по една дума.
Публикувано изображение

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:

Ами аз не съм я играл от 5 месеца и мен ме хвана носталгия, та затова някой би ли благоволил да ми даде NO_CD Crack-че?

Ако имаш връзка към датата TУК съм сложил NO_CD Crack за 1.0 и 1.03

Enjoy :)
"Dark and Light are illusions. There is only Power and the will to use it - and the wisdom to use it appropriately"

ImperialGuard

ImperialGuard

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 2 Мнения:
Аиде и аз да го преиграя че съм го позабравил. наи много ми липсва http://holonesquik.f...op_bike1024.jpgSwoop races въпреки че ги има и в двоиката ама са по тъпи. А колкото до лафчета наи-добър и в двете части е HK-47 :) meatbags
Уволнявка на плаца седи ,
старшината сянка му пази,
от новобранец кръв пие,
и на УВО вие Ауууууу
Милост може да има само към победените!

BoboW

BoboW

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1400 Мнения:
Ами с версия 1.03 съм и като го включа през това ми пуска съобщението KOTOR has encountered a problem and has to close... да не би да трябва да го сложа някъде, защото нфо файла с указанията не мога да го отворя?
Публикувано изображение

NextG

NextG

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
Ами не знам аз я играя с 1.0, защото никъде не успях да намеря пача за 1.03, а само NO_CD Crack-a за него.А иначе nfo файла пробвай да отвориш с NotePad.

BoboW

BoboW

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 1400 Мнения:
Оправих се, вече маам ракгули.... исками се да напиша разказ по тая игрица някой ден...
Публикувано изображение

Теми съдържащи: knights, starwars, Всичко, Оld, Рepublic