Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Rogue One: A Star Wars Story - Дискусии

star wars rogue one

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

Rockhopper

Rockhopper

Напреднал Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 43 Мнения:

Не знам дали тук е мястото да пусна темата, затова ако нещо не е наред моля някой от екипа да я премести на мястото и.

Около 1 година има до премиерата на филма, но пускам темата още от сега, че да може да се развият някакви интересни дискусии. 

Rockhopper

Rockhopper

Напреднал Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 43 Мнения:

Днес пуснаха на тийзър филма.

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:

Според мен филма ще бъде по-добър от епизод VII. Така го усещам. Освен това друго си е класиката. Звезда на смъртта, звездни разрушители, щурмоваци, Мон Мотма. ? да не забравяме върховен адмирал. Ще е страхотно.

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

Няма ли дуели със светлинни мечове, няма ли джедаи или сити, филмът ще  е поредно пълнене на касата на Дисни.

Rockhopper

Rockhopper

Напреднал Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 43 Мнения:

Rogue One ще бъде спешно презаснет, като се твърди, че ще бъде променен около 40% от филма.

Ето още информация ТУК

lord_darth_vader

lord_darth_vader

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 163 Мнения:

Точку що се прибирам от предпремиерната прожекция.

Филмът ми се видя малко по-тежък от епизод 3.

Тъй като може някой да не го е гледал и да иска да се изненада от случващото се на екрана, ще си спестя коментарите по сюжета. Отново според мен филмът губи от това че е 3D. ?ма интересни ефекти, но при тази динамика повечето се губят. Динамичен, тежък и в духа на старата трилогия. Добро попълнение към историята.

May The Force Be Whit You

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

Какво имаш предвид под тежък?

lord_darth_vader

lord_darth_vader

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 163 Мнения:

Ами тъкмо вземеш че започнех да харесваш някой персонаж, пък те вземат че го убият. ? обикновенно "добрите" побеждават ... само дето тук това няма как да стане. ?маме типична Пирова победа.

Уж Лукас продаде правата на Дисни пък тук не видях никъде и намек че те имат някакво участие.

May The Force Be Whit You

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:

Гледах филма страхотен е. Освен това Лукас е давал идеи на режисьора и затова всичко е наред. Джордж го е гледал и казал, че много му харесва. На мен също много ми допадна. Невероятен филм. Които не го е гледал да отива и да гледа.

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 404 Мнения:

Проявих огромно търпение, следе като успях да гледам филмът само веднъж, да излезе дори дублиран релийз.

Гледах-слушах филмът в последните три дена още поне 5 пъти. Има едно поверие: Колкото повече гледаш един филм или го намразваш или го харесваш повече и повече.

Невероятен филм. Четох из други места оплюващи коментари, но тези които са ги писали явно не са фенове на МВ. Филмът изцяло е в духът на старата трилогия: драматичен, динамичен, затрогващ, изпълнен с напрежение и битки и "Нова Надейжда".

А за финалът, просто като че ли нямам думи. От самото начало се знаеше, че от бунтовниците никой няма да оцелее - малко е тъжничко. Касапницата организирана от Вейдър - апокалиптична и драматична.

Всичко завършва с репликата на компютърния образ на Лея ( все още съм много натъжен от внезапната кончина на Кери Фишър - вече е в едно със Силата) - HOPE.

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have good feeling about this

9265862X.png

lordlosh

lordlosh

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 98 Мнения:

Това ми е любимият филм от новата поредица.

Предвид, че става въпрос за филм, който трябва да запълва определени дупки и да даде яснота за това и онова, филма е убийствен. Да не говорим и че тук става въпрос за по-бюджетен филм, като също така и лимитиран от към герои и не можеш да използва джедаи и ситове(изкл. появата на Вейдър).

Писна ми да гледам розови недоизпипани сапунки. Как Щурмоваци или някой друг от имперската армия е супер кух и не може да уцели 10 човека на 5 метра разстояние от него, а уж това са обучавани войници от малки .... Такива небивалици на мен лично ми развалят голяма кеф от филмите. Или някакви плюшени мечета да победят собственоръчно "уж" най-добрите батальони на Империята ....

Филма си беше мрачен, реален доколкото е възможно и показа истинската страна на много неща.

Показа ни и наистина колко скъпо са стрували плановете на бунтовниците.

Филмът си имаше всичко и особено страхотни битки.

Другото което ми хареса адски много и липсваше в другите филми беше образът на Вейдър.

За него знаем, че той е един от най-лошите във Вселената и един от най-големите злодеи във филмовата индустрия, а реално не сме го видели като такъв в нито 1 от филмите до момента.

И само за 30 секунди екранно време в Rogue One, режисьорът успя да ни покаже тази негова страна, за която толкова много сме слушали, но поне аз от филмите така и не бях видял.

Такъв трябваше да го виждаме във всеки негов показан момент в сагата.

Личната ми класация за филмите в момента е следната:
1во място - Епизод 5 Империята отвръща на удара

2ро място - Епизод 4 Нова Надежда

3то място - Епизод 3 Отмъщението на Ситите

4то място - Rogue One

5то място - Епизод 1 Невидима Залаха

6то място - Епизод 6 Завръщането на Джедаите

7мо място - Епизод 2 Клонираните атакуват

Соло и Последните Джедаи трябва да ги гледам още по веднъж да преценя кой е по-стойностен.

И определено на последно място идва епизод 7 - Силата се пробужда.

Епизод 6 е толкова назад заради измислицата с плюшените мечета и как "добрите" победиха, защото някой беше решил така, а плана и изпълнението бяха комични.

Епизод 7 ми е последен, защото беше абсолютен копи пейст на предните части. Имаше интересни нови персонажи, но филма можеше да се направи много, много по-добре. Предвид колко много време имаха за него.

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 404 Мнения:

Ех как мразя и ненавиждам тия класации, били те и лични, на епизодите.

Star Wars винаги е било едно цяло, всички епизоди заедно.

За мен няма и никога не е съществувало по и най, а заедно всички епизоди, спин-офи, анимации и т.н. са светът на Star Wars.
lordlosh btw: Соло и Еп.8 ги изгледай още няколко пъти, ще ти харесат много, особено Соло. ;)

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have good feeling about this

9265862X.png

Теми съдържащи: star wars, rogue one