Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Episode VIII - The Last Jedi

* * * * * 1 гласа

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

velkotheblue

velkotheblue

Нов потребител

• Members
  • PipPip
  • 26 Мнения:

1T6beT2.jpg

Раян Джонсън днеска на Star Wars Celebration Europe обяви, че събитията в епизод VIII ще започнат веднага след тези в "The Force Awakens".

Една от снимките зад кадър от VIII, показана в същия панел (Future Filmmaker Discussion)

g37Suen.jpg

Също така ще има камео в Rogue One като един от операторите на Звездата на Смъртта :)

1ahwqB1.jpg

velkotheblue

velkotheblue

Нов потребител

• Members
  • PipPip
  • 26 Мнения:

Тези дни Дейзи Ридли разкри в интервю със списание EMPIRE думата "Аз" която ще бъде от реплика на Рей в VIII.  http://www.starwarsn...ii-details.html

Също така има новини и за визията на Сноук. 

И нека да си припомним видеото където официално анонсират, че епизодът започва продукция. Тъй като не съм го публикувал тук все още.

velkotheblue

velkotheblue

Нов потребител

• Members
  • PipPip
  • 26 Мнения:

Както беше обявено името на епизод VIII преди няколко часа:

83sb7WE.jpg

Ще помоля само админ или модератор ако може да смени заглавието на темата на - Star Wars: The Last Jedi. Благодаря предварително!

Degobah

Degobah

Новак

• Members
  • Pip
  • 5 Мнения:

It's time for the Jedi to end. Рей ще намери баланс в Силата!

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:

Харесва ми. Но няма да гледам епизода на кино. Ще чакам да го пуснат в интернет.

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 77 Мнения:

Изглежда ми много добре, дано и филмът е по-добър от предходните два. То не, че ще е особено трудно, де.  :)

alek200

alek200

Форумен ветеран

• Ветерани
  • Pip
  • 8 Мнения:

Харесва ми. Но няма да гледам епизода на кино. Ще чакам да го пуснат в интернет.

Шегуваш се? Докато излезе с перфектно качество ще минат поне 5-6 месеца. Ще има спойлери навсякъде из интернет. Ще трябва да спреш да използваш интеренет докато не го гледаш иначе ще си развалиш цялото удоволствие.

Аз силно се надявам да е по-добър от 2015 и 2016 защото Дисни за сега се справят едвам - едвам.

/Член съм на сайта вече от 10 години, еха времето лети/

Trawn

Trawn

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 860 Мнения:

alek200, не се шегувам. Имах големи очаквания за епизод VII и се разочаровах. Затова по-добре да изчакам да излезе епизод VIII в интернет и да го гледам. Отколкото да дам пари за кино и да се разочаровам отново.

GERRARD

GERRARD

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 482 Мнения:

Тъпотия.. :Д Дано поне има някaви яки битки с мечове!

Не ми харесва как протича историята. Има толкова много фенски теории как може да продължи тя - например: Кайо Рен да е под прикритие в Първия Ред, спекулациите за Дарт Джар Джар, убийство на Фин и др. Малко повече креативност се изисква. Естествено, че това не е някаква драма или шпионски филм, но могат да се вкарат малко такива елементи, каквито имаме в Клонираните Атакуват и Империята Отвръща на Удара. Някък си много е предвидимо всичко вече.

@Trawn, на теб нали уж ти беше харесал TFA :Д

@alek200, подкрепям. Колкото и ниски да са ми очакванията, най-малкото е част от МВ вселената + някаква приказна история с добри ефекти и места на заснемане.

@velkotheblue, това за Сноук е интересно, явно залагат на колкото се може по-малко CGI.

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 394 Мнения:

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have a bad feeling about this
themilleniumfalcon_zpso8jcgmo5.png

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 394 Мнения:

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 77 Мнения:

някой има ли идея, гледайки вторият трейлър, как ще се развият нещата? кайло рен ще убие майка си? рей ще последва кайло рен или...?

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 394 Мнения:

За съжаление и аз имам лошо предчуствие за това: опасявам се, че Кайло Рен ще убие и майка си. От обосновка няма нужда. Достатъчно ни е, че ще видим посмъртно, последната филмова роля на Кери. :(

Вероятно Рей ще бъде изкушена от Тъмната страна на Силата, но тя ще устои на това и ще премине изпитанието.

Кайло Рен все повече ще се задълбае в хлапешкото си лутане, подхранвано от гневът му. Надявам се в еп.9 той да се върне към Светлината и да убие Сноук и ще загине славно.

Последните дни се загнезди една нова мисъл в главата ми. За да има баланс в Силата, май трябва всички от родът Скайуокър да изчезнат. Това естествено изключва Рей, защото колкото и фактите да предполагат, че тя е Скайуокър, накрая ще се окаже, че не е от родата и ще създаде бъдещият, нов Джедайски Орден.

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 77 Мнения:

Ето и новият трейлър, предполагам последен, преди премиерата

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 77 Мнения:

Чудя се да се радвам или притеснявам. 

Компанията "Дисни" възнамерява да заснеме нова трилогия от филмовата сага "Междузвездни войни". В нея познатите сюжетни линии, заложени от нейния основател - режисьора Джордж Лукас, ще бъдат значително разширени, обявиха още от "Дисни".

Анонса направи шефът на компанията Боб Айгър в разговор с инвеститори. Очаква се новия грандиозен филмов проект да донесе огромни приходи на "Дисни" и да заздрави разклатеното й положение.

Новата трилогия е възложена на 43-годишния режисьор Райън Джонсън, който създаде и последния, осми досега филм от поредицата - "Последните джедаи", чиято премиера ще е през декември. Джонсън възнамерява да въведе нови герои и нови, неизследвани досега части от далечната галактика, надхвърляйки рамките на историите на главния герой Люк Скайуокър. Продуцент ще е Рам Бергман.

"Уолт Дисни" купи основаната от Лукас компания "Лукасфилм", която владее правата върху "Междузвездни войни", през октомври 2012 г., за над 4 млрд. долара. Скоро след това бе обявено създаването на нова трилогия по галактическата одисея. Тя започна със седмия епизод - "Пробуждането на силата" (с режисьор Джей Ейбръмс), излязъл на екран през 2015 г. Тогава компанията обяви, че ще пуска по един филм всяка година. Деветият епизод, който още няма окончателно название, е планиран за 2019 г.

След това ще започне новата трилогия, чийто сценарий Джонсън сам ще напише. Уверени сме, че той "ще направи удивителни неща, започвайки новата трилогия на чисто", заяви президентът на "Лукасфилм" Катлийн Кенеди.