Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Здравейте джедаи, сити и жители на Галактиката!

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

Теодор

Теодор

Потребител

• Members
  • PipPip
  • 10 Мнения:
Здравейте, името ми е Теодор и съм фен на Междузвездни войни само от 3 години. Но за този период от време успях да науча много неща включително и някои техники за бой със светлинен меч.
Любимият ми епизод от сагата е "Отмъщението на Ситите", а любимият ми герой- Анакин Скайуокър. Привърженик на светлата страна съм. Обичам да чета истории за любимите си герои като Хан Соло и събирам екшън фигурки. Ще ми бъде много забавно да споделям мнения и идеи с други джедаи и сити. Нека Силата бъде с Вас!

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 403 Мнения:

...
Любимият ми епизод от сагата е "Отмъщението на Ситите", а любимият ми герой- Анакин Скайуокър. Привърженик на светлата страна съм. ...

Доста интересно, привъженик на Светлата страна, а харесваш Тъмен епизод и основно Тъмен герой. :D

Добре дошъл във Форумът! ;)

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have good feeling about this

9265862X.png

Jedi Vortex

Jedi Vortex

Администратор

• Администратори
  • 1388 Мнения:

Добре дошъл и Силата да е с теб!

Нека Силата Ви служи само за Добро!

Теодор

Теодор

Потребител

• Members
  • PipPip
  • 10 Мнения:
Благодаря ви нека Силата бъде с Вас също, а относно любимият ми епизод просто го чувствам като най-емоционален и интересен. А и това, че съм привърженик на джедаите не значи, че нямам любими герои и сред ситите. ?

GERRARD

GERRARD

Форумен ветеран

• Ветерани
  • 483 Мнения:

Добре дошъл! На едно мнение сме относно най-добър епизод и любим герой :Д ? също съм привърженик на Светлата Страна, пожелавам ти приятно прекарване в този неостаряващ форум.

Бтв, силно се надявах, когато излезе новия епизод да се обсъждат теми, както, когато бях по-малък - 2005-2009-та година, но за жалост не е така. ;/ Важното е, че форумът продължава да съществува и има нови привърженици :) Според мен няма да е лоша идея да се направи една ФБ група ;д

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 403 Мнения:

... Според мен няма да е лоша идея да се направи една ФБ група

GERRARD:  ФБ група отдавна има ;) https://www.facebook.../?ref=bookmarks

Още при създаването и бях сигурен, че тя ще убие форумът, но съвременната социална мрежа се наложи и уви форумите загиват. Бях против тази група, но това е положението. Там се пише и дискутира всичко, но е пълен хаос. Няма подредба, правила и т.н.

Това не пречи да продължиш да споделяш мненията си и тук във форумът. Аз все още посещавам редовно форумът.

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have good feeling about this

9265862X.png

Стилиян Скайуокър

Стилиян Скайуокър

Новак

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:
[quote name="peshootvt" post="46814" timestamp="1472799541"]Доста интересно, привъженик на Светлата страна, а харесваш Тъмен епизод и основно Тъмен герой. :D

Анакин не е съвсем тъмен герой той отначало е джедай и не е провалил никой той става сит само за да спаси Амидала но губи баланс и тъмната страна го превзема но не напълно когато Лук се би за пръв път с баща си той усети че у Дарт Вейдър има добро и по късно Анакин убива Дарт Сидиъс за да спаси Лук и така изпълнява предсказанието тоест той е тъмен герой но в началото и в края на живота си той е джедай

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

? какво казва пророчеството? Че един избран ще възстанови баланса в силата. Това, че е убил един сит не превръща пророчеството във факт, понеже преди това изби десетки джедаи. За какъв баланс става дума?!

LeBlanc

LeBlanc

Новак

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:
С този си акт да убие Дарт Сидиъс , Анакин слага край на тираничното управление на сита и връща баланса, т.е. дава възможност на сина си да основе отново jedi съвет.