Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Здравейте жители на Галактиката

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

Граф_Кръстиъс

Граф_Кръстиъс

Новак

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Аз съм Каспер-Кристиан и съм фен на Междузвезни войни от 8 години.Любимият ми епизод е Отмъщението на ситите,а любимият ми герой е Император Палпатин и съм привърженик на тъмната страна.Ще се радвам да споделям мнения относно любимата ни филмова поредица "Междузвезни Войни".Надявам се да науча някой неща от запознатите във форума,искам да се запозная с историята на галактиката преди филмите,създаването на Джедайския ред и Ситската Империя!Извинявам се,ако имам грешки в правописа,но не съм българин,а само живея тук.

Като за завършек ще добавя един от любимите ми цитати от "Междузвезни Войни"

Did you ever hear the tragedy of Darth Plagues "The Wise"
-Emperor Palpatine
:)  :) 

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 394 Мнения:

Доста добре се справяш с правописът, някои потребители от години все още не знаят как да пишат.

Отдели колкото се може повече време, за да прочетеш всичко написано в темите на форумът. Включи се и в дискусиите. ;)

Добре дошъл във форумът.

Нека Силата бъде с теб!

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have a bad feeling about this
themilleniumfalcon_zpso8jcgmo5.png