Към съдържанието

Добре дошли във Форумите на Форум Междузвездни Войни
Регистрирайки се във Форумите на Star Wars Bulgaria, ще придобиете допълнителни възможности. Освен да четете темите ще можете да отговаряте, да давате репутация и да гласувате в нашите анкети. Ще можете да общувате с останалите членове, посредством лични съобщения и още някои други благинки ;) Ако имате акаунт може да Влезете от Тук - в противен случай може да си направете Регистрация безплатно.
Снимка

Solo: A Star Wars Story - Дискусии и мнения

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 400 Мнения:

След дълго мълчание и откъслечна информация, излезе най-накрая тийсър за предстоящия спин-оф филм, отреден за най-емблематичният герой от светът на МВ: Han Solo. В социалните мрежи се бълва постоянно огън и жупел, че артистът не приличал на Форд, че е слаб актьор и филмът ще е пълен провал и т.н.

Личното ми мнение: Han Solo винаги ми е бил любим персонаж от МВ и съм много доволен, че е направен филм само за него. Очаквам страхотен екшън и приключения, преценете сами от тийсъра:

ПП: Любимата ми таратайка, Соколът, изглежда доста различно. :wub:

A long time ago in a galaxy far , far away ...
May the Force be with You!
I have a bad feeling about this

9265862X.png

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 400 Мнения:

9265862X.png

Sinis

Sinis

Форумен ветеран

• Ветерани
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

Снощи го гледах на предпремиерата и според мен това е рядко тъп филм!

Фен-версиите на SW са по-приемливи от това недоразумение. 

peshootvt

peshootvt

Модератор

• Moderators
  • 400 Мнения:

Sinis, това си е твое мнение.

Ето и моето:

Винаги съм го признавал - да пристрастен съм. Любимият ми персонаж е Хан Соло и любимата ми купчина "боклук" е Соколът. 2764.png

Това ми пристрастие обаче не противоричи на личното ми мнение - МВ е едно цяло. ВСИЧКИ епизоди, филми и сериали са заедно. Това е Star Wars Сагата. 2764.png
Очакванията ми за филмът бяха точно тези и ги надминаха. Абсолютно съм доволен. 2764.png

Няма дори какво и тилкова да коментираме. Филмът ни даде отговори на много въпроси, които търсехме. Канонизираха се много от Легендите за Соло, Чуи и Ландо. Само за една сцена Соколът се потроши достатъчно и вече не е нужно да се обеснява: ама защо изглевдал еди как си.
Имаше всичко: легендарните зарчета, екшън, любов, интриги, мръсни игри и далавери, измами, хумор, игра на сабак и как Хан бечели Солокът от Ландо и че и феминизъм и т.н.
Само един въпрос ме гложди. Зададох го вече на няколко колеги-фенове. Защо им беше нужно да вкарват цветна холограма на Мол? Засега личното ми мнение е: за по-сигурно, да не би някой от младите, нови фенове да се обърка, че това не е Мол. :D

9265862X.png

bb8

bb8

Новак

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:

Двете най-нелепи неща във филма, според мен, са роботът - феминист и появата на Дарт Мол, който по никакъв начин няма място там. Уукитата (и Чюи) са пленници, което предполага, че Империята е унищожила джедаите. Когато джедаите баха унищожени, Дарт Мол отдавна беше в историята, а мястото му до императора беше заето от Вейдър. Ако не е така, би следвало в Епизод 4 Люк да срещне един поне 50 годишен Хан Соло.